[Tutorial] Instalare GTA San Andreas & SA:MP

I. Trebuie sa descarci GTA San Andreas de aici sau o versiune mai mica si mai slaba de aici.

II. Dupa ce ai descarcat GTA San Andreas, instaleaza-l.

III. Apoi descarca SA:MP de aici.

IV. Instaleaza SA:MP-ul in folderul unde ai instalat GTA San Andreas.

V. Mergi la folderul unde ai instalat GTA San Andreas si cauta fisierul "samp.exe", deschide-l.

VI. Dupa ce l-ai deschis, apasa click pe "V" si introdu NEW.FAMZONE.RO => apesi ok, mai apesi o data pe semn si introduci OLD.FAMZONE.RO => si apesi pe ok.
Image
VII. Acum trebuie sa-ti alegi numele cu care sa intri pe unul dintre cele doua servere => mergi la "Name" si iti pui orice nume doresti (ceva mai complex, nu Ionut, pentru ca e foarte posibil sa fie luat).
Image
VIII. Ultimul pas, dai click pe unul dintre cele doua servere pe care vrei sa joci si apoi apasa pe butonul verde pentru a te conecta.
Image

* Daca intampini orice problema legata de pasii de mai sus, scrie-ne in acest topic si o sa te ajutam.
[MOD] Anti-Aim

[FIlmulet] Insane Stunt

Image

Re: [Tutorial] Instalare GTA San Andreas & SA:MP

bLooD wrote:
dey.andrei wrote:nici un link nu e bun la descarcare gta.sa si nu doar mie si altora nu le merge cand dai pe download zice ca tr. sa iti faci un cont iar cand intri sa il faci ajungi la virusi
Pana acum nu trebuia cont, probabil au bagat recent. O sa schimb link-urile in cursul zilei de azi.

L.E.: Schimbate.

Poti sa-mi lasi link de la multiprocess?
Image
Realizarii SA:MP: Lider Taxi Company OLD Lider Hitman Agency NEW Realizarii Forum: FZ Team Leader OLD

[Tutorial] Instalare GTA San Andreas & SA:MP

Mie imi merg link-urile .
Mersi de download , am luat niste moduri si tocmai cautam un link de download ca sa il reinstalez .
Image
Fani :
► Show Spoiler

Co-Lider FBI since 28.01.2017 ===> 19.02.2017 on OLD
Lider VLA since 03.18.2017 on ===> 18.04.2017 on OLD

Co-Manager NRG-Club 01.04.2017 ===> xx.xx.xxxx on OLD
Lider Hitman Agency since 18.04.2017 ===> xx.xx.xxxx on OLD
Post Reply

Return to “Tutoriale”